تولیدکننده سویا خوراکی ارگانیک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

سویا مدت هاست که در سبد غذایی مردم ایران قرار دارد. ایرانی ها اغلب آن را همراه ماکارونی یا برنج استفاده می کنند. کارخانجات مختلفی مانند سبحان آوین تونک تک سویا و های سویا در ایران در این زمینه  فعالیت دارند. لوبیا روغنی و لوبیا چیتی از نام های دیگر سویا هستند به طور کلی سویا به دو دسته سویا انسانی و سویا دامی تقسیم می شود.
در ادامه می خواهیم در مورد تولید کننده سویا خوراکی و فروش آن صحبت کنیم.

تولیدکننده سویا خوراکی ارگانیک ایرانی

اسامی بهترین تولید کننده سویا خوراکی

اسامی بهترین تولید کننده سویا خوراکی بزرگترین تولید کننده سویا در جهان کشور آمریکا است که سالیانه حدود 108 میلیون تن سویا تولید می کند تولیدکنندگان سویا در این کشور حدود 42% از کل  بازار جهانی را در دست دارند که این آمار نشان می دهد که بزرگترین صادر کننده سویا امریکا است.

اما در کشور ما هم شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید سویا فعالند که از معروف ترین آنها می توان به برند سویا خوراکی سبحان اشاره کرد که توسط شرکت بهپاک تولید و به بازار عرضه می شود. از مهم ترین اولویت های این واحد تولیدی ارائه محصول با کیفیت به بازار می باشد. این شرکت به هیچ عنوان محصول بی کیفیت و حتی با کیفیت متوسط را نه تنها در برند سبحان بلکه در برند های دیگر مانند تونک سبحان طلایی و آوین را به بازار عرضه نکرده و نخواهد کرد.

سویا ماده غذایی مفیدی است که دارای منبع بالای پروتئین و درصد روغن مطلوب و وجود ویتامین و سایر مواد مغذی می باشد. موارد مصرف  و کاربرد سویا در صنایع مختلف به گونه ای است نمی توانیم در یک مقاله به همه آن بپردازیم. اگر همین قدر بدانیم که فراورده ها و محصولات سویا دارای کاربرد های گوناگونی در صنایع مختلف می باشد برای پی بردن به خواص فوق العاده سویا کافی است. به صورت خلاصه به برخی از محصولات شناخته شده از سویا اشاره میکنیم.

1: کنجاله سویا

2: روغن سویا

3: آرد سویا 

4: پنیر سویا

5: شیر سویا

6: سس سویا

7: تمپه و …

فروش سویا خوراکی انسانی مرغوب

فروش سویا خوراکی انسانی مرغوب تعداد زیادی از صادر کنندگان و مشتریان به دنبال راهی برای ارتباط گیری مستقیم با شرکت سبحان برای خرید مستقیم و بدون واسطه هستند. این شرکت به عنوان اصلی ترین تولید کننده سویا برای فروش و عرضه محصول خود نمایندگی هایی در شهر های کشور ایجاد کرده. برای خرید سویا به صورت فله ای یا بسته بندی شده می توان به این مجموعه ها مراجعه کرد. برند سبحان پر فروش ترین برند ایران محسوب می شود. اگر می خواهید سویای با کیفیت به صورت فله ای یا بسته بندی شده بخرید می توانید به نمایندگی فروش سویا خوراکی در شهر خود مراجعه کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *