خرید دانه سویا ارگانیک درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

دانه سویا ارگانیک از جمله دانه های روغنی تولید شده در ایران می باشد این محصول توسط کشاورزان کشت می شود و نوعی گیاه یک ساله می باشد و ساقه آن دارای برگ های فراوانی می باشد، در هر غلاف آن دوتا سه عدد سویا وجود دارد که جدا از هم می باشند، خرید این محصول ارگانیک از کشاورزان انجام می شود محصول ارگانیک از کودهای شیمیایی برای تولید آن استفاده نمی شود.

خرید دانه سویا ارگانیک درجه یک

حقایقی درباره دانه سویا ارگانیک

حقایقی درباره دانه سویا ارگانیک

دانه سویا ارگانیک سال هاست که غذای اصلی مردم آسیا به خصوص چین می باشد، این محصول سرشار از ویتامین های گروه ب می باشد، این محصول همچنین دارای ویتامین های گروه ث، د، کا و یی می باشد، این محصول غذایی دارای کاروتن نیز می باشد و دارای نوعی آنتی بیوتیک به نام کاناوالین می باشد، این دانه با ارزش دارای پروتئین، کلسیم و فسفر نیز می باشد و نوع ارگانیک این محصول دارای خواص دارویی و درمانی فراوانی می باشد، دانشمندان توانسته اند از نوع ارگانیک این دانه نوعی آنتی بیوتیک ارزان قیمت استخراج کنند. سویا موجب از بین بردن نفخ می شود، تب بر و از بین برنده سموم بدن می باشد، ترکیب این محصول با شیر برای کودکان بسیار مفید و مقوی می باشد.

دانه های ارگانیک سویا اگر به صورت ضماد بر روی انواع زخم ها قرار بگیرد بسیار مفید می باشد، زخم هایی مانند آبله از جمله زخم هایی هستند که با ضماد این محصول درمان می شود. این محصول برای درمان نقرس و روماتیسم بسیار مفید می باشد. سس سویا بسیار برای تحریک اشتها مفید می باشد، سس سویا برای از بین بردن بوی بد گوشت و سموم غذاها بسیار موثر می باشد، دانه های ارگانیک این محصول برای زنان باردار بسیار موثر می باشد، و از سقط جنین جلوگیری می کند، سویا موجب دفع منظم سموم از روده ها می شود، این محصول برای سوختگی پوست بسیار موثر می باشد.

فروش انواع دانه سویا ایرانی

فروش انواع دانه سویا ایرانی

فروش دانه سویا در اقصی نقاط ایران ودر بازرگانی فروش دانه های روغنی انجام می شود، این محصول توسط کشاورزان کشت می شود و توسط شرکت بازرگانی از این کشاورزان خریداری می شود، انواع دانه سویا با توجه به شرایط اقلیمی کشت می شود، و به شرکت ها و کارخانه های فرآوری این محصول فروخته می شود، صنایع تولیدی که  به این محصول نیازمند هستند اقدام به خرید از مراکز فروش و تعاونی ها می نمایند البته فروش این محصول توسط سایت های معتبر این شرکت های بازرگانی نیز انجام می شود، صنایع تولید هم چنین می توانند با مدیر فروش تعاونی های عرضه کننده این محصول تماس حاصل نموده و اقدام به خرید در اندازه های مورد نیاز بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *