فروش بهترین پودر پروتئین سویا ایزوله

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

امروزه بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی به دنبال بالاتر بردن خواص تغذیه ای محصولات تولیدی خود هستند و به دنبال آسانترین روشها برای دستیابی به این موضوع می باشند.
در کشورمان مراکز فروش مختلفی هستند که در این زمینه پیشنهادات فراوانی به اینگونه مشتریان میدهند.پودر سویا ایزوله یکی از مشتقات دانه سویا است که با طی کردن مراحل خاص تولید در کارخانه های مختلفی با بیشترین میزان پروتئین تولید میگردد.
درصد پروتئین این محصول به 90 درصد نیز میرسد و با توجه به اینکه خاصیت حل شوندگی در آب دارد میتوان در بیشتر مواد اولیه تولیدی محصولات از آن استفاده نمود.
با توجه به اینکه ایزوله سویا طعم و مزه خاصی از خود بروز نمیدهد و به دلیل خاصیت جذب آب خوب باعث بهبود بافت در تولید فرآورده های پروتئینی نیز میباشد، بهترین گزینه برای بالا بردن خواص محصولات مختلف محسوب میگردد.

فروش بهترین پودر پروتئین سویا ایزوله

پودر سویا از کجا بخریم

پودر سویا را از کجا خریداری و تهیه کنیم سوالی است که در ذهن بسیاری از مشتریان محصولات گیاهی و مشتریان عمده سویا میباشد.

خواص بینظیر پودر سویا باعث شده تا بتوان از آن در موارد مختلفی استفاده و بهره برد.
میزان پروتئین مطلوبی از این محصول در نمونه های مختلف مشاهده میشود و این مرکز را بر این داشته تا در زمینه فروش و عرضه انواع پودر سویا گامی رو به جلو بردارد.
ابتدا لازم میدانیم برای درک و شناخت در خصوص خرید پودر پروتئین سویا انواع پودر سویا را در ادامه به شما عزیزان معرفی نماییم.

انواع پودر پروتئینی سویا

امروزه از لوبیای سویا در سراسر دنیا محصولات متعددی تولید و عرضه میشود.
یکی از شاخه های محصولات مشتق شده از گیاه سویا که بصورت پودر میباشد بصورت زیر دسته بندی میشود.

  • پودر ایزوله سویا
  • کنستانتره سویا
  • آرد سویا

پودر سویا ایزوله و کنستانتره از محصولات وارداتی سویا در ایران محسوب میشود که با توجه به نرخ ارز شامل نوسان قیمتی زیادی شده است.

لذا میتوان از محصولات جایگزین آنها که شامل آرد سویا است نیز استفاده نمود.
آرد سویا در مصارف خوراکی و دامی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و خود این محصول نیز نمونه های مختلفی دارد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

  • آرد سویا آنزیم فعال
  • آرد سویا آنزیم غیر فعال
  • آرد سویا پرچرب
  • آرد سویا بدون چربی

تنوع محصولی آرد سویا این مجموعه را با نام شرکت پروتئین سویا بهسوی بر این داشته تا انواع آرد سویا را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان عمده سویا گذارد.

خرید و فروش اینترنتی آرد سویا

خرید اینترنتی پودر پروتئین سویا

برای خرید اینترنتی پودر سویا مراکز مختلفی را میتوان مشاهده کرد که به عنوان عرضه کننده محصولات پروتئینی و گیاهی مشغول به فعالیت هستند.
این مجموعه نیز در نظر دارد بصورت اینترنتی انواع پودر پروتئین سویا را برای راحتی شما عزیزان بصورت عمده و جزئی به فروش برساند.

خرید و فروش اینترنتی آرد سویا

فروش اینترنتی بهترین نمونه های آرد سویا در دستور کار شرکت پروتئین سویا بهسوی قرار گرفته است. این مجموعه بصورت تخصصی در زمینه تولید و عرضه سویا و محصولات آردی سویا مشغول به فعالیت است.
مشاورین فروش ما شما را در زمینه خرید و فروش آرد سویا و سایر محصولات سویا راهنمایی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *