فروش عمده سویا خشک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

سویا خشک که به آن بخاطر شباهتی که به لوبیا دارد؛ لوبیای سویا نیز گفته می شود؛ از محبوب ترین آجیل های خوراکی قلمداد شده که هم در نوع سویای خشک طعم دار و نمکی و هم در نوع سویای خشک معمولی در بازار موجود می باشد. با استفاده هر روزه این محصول می توان پروتئین های لازم بدن را تامین کرد و حتی آن را جایگزین مواد گوشتی که قیمتی بیشتر را نسبت به این محصول به همراه دارند؛ نمود. قابل ذکر است که در حال حاضر فروش سویا خشک عمده در بازار تهران انجام شده و می توان آن را به صورت تازه و قیمت مناسب خریداری کرد.

فروش عمده سویا خشک در تهران

کاربرد انواع سویا خشک

کاربرد انواع سویا خشک		جالب است بدانید که از سویا خشک یا همان لوبیای سویا، علاوه بر اینکه برای تهیه انواع فرآورده های خوراکی خوشمزه و خاص استفاده به عمل می آورند؛ آن را در نقاط دیگر دنیا، برای تولید برخی از مواد شیمیایی نیز مورد کاربرد قرار می دهند.
حتی از دانه این سویا، روغن سویا را استخراج کرده که در طب سنتی، ارزش فوق العاده ای را پیدا کرده است.

البته علاوه بر کاربردی که ذکر شد؛ از انواع سویا خشک، کاربردهای فراوان دیگری را هم در حوزه های غذایی عمده به عمل آورده که از جمله‌ی آن ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • تهیه آرد سویا: با آسیاب کردن دانه سویا خشک به دست آمده و مواد مغذی ای مانند فسفر، پتاسیم، کلسیم، سدیم، آهن و غیره را دارا می باشد.
 • تهیه توفا یا پنیر مخصوص سویا: از فرآورده های سفید رنگی است که نرمی خاصی را به همراه داشته و طعمی متفاوت از پنیرهای لبنی را به دهان می آورد.
 • پروتئین سویا: محصول بدست آمده از لوبیا یا دانه سویاست که مزه و فواید آن بی شمار است.
 • شیر سویا: از نوشیدنی های شبیه به شیر بوده که طعم آن متمایز و مطابق با ذائقه های خاصی می باشد.

معرفی تولید کننده های سویا خشک

معرفی تولید کننده های سویا خشکسویا از محصولات غذایی بسیار رایج در کل جهان است که بیشترین کشت و تولید آن در آسیا انجام گرفته است.
لازم به ذکر است که از گیاه سویا، منابع استفاده زیادی در دست است که از جمله آن ها می توان به دانه سویا خشک، روغن سویا، سبزیجات سویا، علوفه حیوانات و یا سوخت اشاره کرد.
در توضیحی بیشتر از دانه سویا خشک باید گفت که با دارا بودن آمینواسیدهای بسیار، عنوان «پروتئین کامل» را روی آن گذاشته اند.

اما در معرفی تولید کننده سویا خشک که عنوان تولید کننده اصلی از آن کشورهای آسیایی گشته است؛ می توان کشورهای دیگری را هم نام برد که در رده های بعد از آسیا قرار داشته و اقدامات گسترده ای را در جهت تولید و عرضه این محصول در کل دنیا از جمله ایران که خود نیز از تولیدکنندگان سویا محسوب می شود؛ انجام داده اند:

 1. کانادا
 2. اوکراین
 3. اروگوئه
 4. بولیوی
 5. پاراگوئه
 6. هند
 7. آرژانتین
 8. برزیل

محل خرید و فروش سویا خشک عمده

محل خرید و فروش سویا خشک عمدهسویا خشک عمده که هم از نظر تامین محصولات غذایی انسان ها و هم از جهت تامین مواد غذایی حیوانات و چارپایان، مهم ترین جایگاه را از آن خود کرده و در ایران و کل جهان، به قدر کافی شناخته شده؛ این روزها در بازار کشور ما، مورد عرضه انبوه قرار گرفته است.
یعنی در محل های خرید و فروش فروش سویا عمده، می توان آن را در قالب این محصولات مشاهده کرده و انتخاب نمود:

 • سویا خشک ایرانی
 • سویا خشک خارجی

هر دو نوع از محصولات مورد نظر، حاوی کیفیت مطلوبی بوده و البته نمونه های بسته بندی موجود از این محصولات، با توجه به برندی که آن ها را عرضه کرده است؛ درجات متغیری از کیفیت را در خود جای داده اند.
مسلماً سویاهایی که با برندهای بسیار معروف ارائه شده اند؛ کیفیت بیشتری را داشته و در نتیجه ارزش بالاتری هم برای انتخاب و خریداری دارند.
برای دسترسی به چنین سویاهایی هم باید از مراکز خرید و فروش شناخته شده و مجرب اقدام کرد که مرکز مورد نظر نیز از جمله آن هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *