فروش فوق العاده کنجاله سویا هندی

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

آیا به دنبال کنجاله ی سویای مرغوب هستید؟ آیا از کنجاله ی سویا هندی چیزی شنیده اید؟ آیا از شرایط فروش فوق العاده کنجاله سویا اطلاعاتی دارید؟
یکی از رموز تبلیغاتی در زمینه ی تجارت توجه به اصل فروش فوق العاده یا شرایط فوق العاده است.
تبلیغات دنیای بزرگی دارد که دانستن اصول و فروع و قوانین و ضوابط آن در پیشرفت اقتصادی و توسعه ی تجارت تأثیرات ملموسی دارد.
از میان همه ی انواع گوناگونی که تبلیغات دارد، یکی از ساده ترین و قابل استفاده ترین شیوه ها، فروش فوق العاده است.
در این روش فروشنده یا تولیدکننده ی کالا، طی یک برنامه ریزی حساب شده و جمع و کسر مقدار سودی که در قبال فروش حجم خاصی از کالا به دست می آورد، یک دوره فروش فوق العاده را طرح ریزی می کند. مثلا اعلام می کند که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر محصولات شرکت فلان با هفتاد درصد تخفیف ارائه خواهد شد. با این برنامه، توجه افراد زیادی به محصول مورد نظر جلب شده و حتی در صورتی که بدان نیاز هم نداشته باشند، از آن خرید می کنند.
این شیوه یکی از ساده ترین شیوه های جلب مشتری است.
سویا هندی

کنجاله سویا

اگر از مشتریان کنجاله ی سویا هستید، به قدر کافی از خصوصیات و فواید کنجاله می دانید و با آن آشنایی کامل دارید.
همان طور که می دانیم کنجاله، ته مانده و اضافات دانه ی روغنی سویا است که پس از عملیات روغن کشی و پس از همه ی استفاده هایی که دانه ی سویا دارد، جدا شده و به صورت کنجاله جهت خوراک دام و طیور عرضه می شود.

کنجاله سویا هندی

این محصول همان طور که از نام آن پیداست، از کشور هند وارد شده و در واقع یک محصول وارداتی است که در صورت نیاز می توان از آن بهره برد.
بین کنجاله سویا هندی با سایر محصولات مشابه، تفاوت چندان و قابل ذکری وجود ندارد؛ جز اینکه معمولا کالاهای وارداتی با قیمت پایین تری عرضه می شوند.

منبع: بازار غلات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *