فروش ویژه سویا پرچرب خوراک دام

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

سویای پرچرب خوراک دام از کدامیک از انواع دانه های سویا می باشد؟ مصرف آن برای دام از چه اهمیتی برخوردار است و چه فایده ای دارد؟ و مزایای مصرف آن در خوراک انواع دام چیست؟
سویا پرچرب همان فول فت سویا است که در خوراک دام مورد استفاده فراوان است و از اهمیت ویژه ای در تامین مواد مورد نیاز دام دارد. این ماده غذایی با ارزش از پخت اکستروژنی دانه های سویا بدست می آید و از فرآورده های سویا به شمار می رود و به منظور افزایش ارزش غذایی خوراک دام در آن استفاده می شود.

مزایای مصرف سویا پرچرب خوارک انواع دام

از سویا پرچرب می توان در جیره غذایی انواع دام استفاده کرد و از تاثیرات مثبت استفاده از آن در خوراک دام نهایت استفاده را کرد. انواع خوراک دام که می توان از سویای پرچرب در آن استفاده کرد و مزایای مصرف آن عبارتند از:
سویای پرچرب در جیره جوجه های گوشتی: سویای پرچرب در جیره غذایی جوجه های گوشتی انرژی قابل متابولیسم ظاهری در جوجه های گوشتیافزایش می دهد و همچنین با استفاده از ایجاد تغییر در ساختمان پلی ساکاریدها قابلیت هضم کربوهیدرات ها را افزایش می دهد و بازدهی انرژی جیره نیز در اثر استفاده از سویای پرچرب به دلیل دارا بودن روغن مخصوصا در شرایط هوای گرم بیشتر می شود و در نتیجه مصرف در جیره طیور گوشتی در آخر به دلیل کاهش درصد چربی لاشه و حفره های شکمی در آن کیفیت لاشه را افزایش می دهد.

سویا خوراک دام

سویای پرچرب در جیره طیور تخم گذار: در تغذیه طیور تخم گذار استفاده از سویای پرچرب به دلیل دارا بودن اسیدهای چرب غیر اشباع به ویژه اسید لینولئیک سایز تخم مرغ ها افزایش می یابد و کیفیت تخم مرغ حاصل به دلیل وجود مقادیر زیاد ویتامین هایی از قبیل: نیاسین، پانتوتنیک اسید، تیامین، اسید فولیک و کولین افزایش می یابد و همچنین باعث خوشخوراکی طیور و تداوم در تولید تخم مرغ می شود به ویژه در دوران پیک و همچنین ضریب تبدیل غذایی را نیز بهبود می بخشد.
سویای پرچرب در خوراک انواع دام: مصرف سویای پرچرب در خوراک دام یک جیره غذایی پرانرژی را در ابتدای دوران شیرواری یرای دامهای شیری فراهم میکند که در نتیجه باعث افزایش سطح تولید شیر و چربی آن خواهد شد. همچنین یا استفاده از سویای پرچرب فیبر خوراک دام نیز افایش ی یابد و در نتیجه در برابر تجزیه میکروبی در شکمبه دام مقاوم شده و قابلیت هضم فیبر جیره افزایش می یابد. علاوه بر اینها سویای پرچرب میزان پروتئین عبوری و اسیدهای چرب غیر اشباع را افزایش می دهد و بعث بهبود شرایط بدن در اثر بهبود عملکرد کبد می شود.
منبع: بازار غلات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *