فروش کنجاله و دانه سویا وارداتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

آیا درباره ی کنجاله چیزی می دانید؟ آیا می دانید سویا هم کنجاله دارد یا خیر؟ آیا درباره ی موارد استفاده و مصارف کنجاله اطلاعی دقیق و مناسب دارید؟
در دنیای امروز و با پیشرفت صنایع مختلف و با توجه به اینکه معادن و منابع زمینی و زیرزمینی رو به کاهش است و جمعیت جهان نیز رو به افزایش است لازم است برای استفاده از این منابع خدادادی و سرمایه های عظیم چاره ای اندیشید.
انسان با گذشت قرون مختلف و به دلایل گوناگون، بخشی از سرمایه های عظیم را نابود کرده و از دست داده است که قسمتی از آن ها را نمی توان به هیچ وجه احیاء نمود. اما در مقابل آنچه که موجود است و باقی مانده باید احساس مسئولیت کرد تا بتوان آن را برای نسل های آینده حفظ کرده و این امانت را به آن ها سپرد.
در قرآن هم به این امر خطیر اشاره شده و فرموده برای عمرانی و آبادانی زمین تلاش کنید؛ لذا نه تنها در مصرف این منابع باید محتاط بود، بلکه برای افزایش و پرورش آن ها نیز باید تلاش کرد. برای مثال نفت و گاز و سرمایه های نفتی از نعمت های خدادادی هستند که قرون متمادی مشکل گشا و رفاه آفرین برای زندگی انسان بوده اند. اما با مصارف زیاده از حد و غیر علمی، این منابع عظیم و سودمند رو به ویرانی نهاده و چیزی از آن ها باقی نمانده است.
لذا بهترین کار این است که راه های استفاده دوباره و چندباره از آن ها را آموخته و به کار ببندیم. همین طور از هر چیزی با پیشرفت علم می توان استفاده ی سودمند نمود، باید که این راه ها را یافته و اجرا کنیم.

کنجاله چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای استفاده ی بهینه از نعمات خدادادی استفاده ی بهینه از آن هاست. برای مثال همین کنجاله که برای خوراک دام و طیور مصرف دارد، نمونه ی استفاده ی بهینه از یک محصول است. کنجاله چیزی است که در واقع تفاله و زیاده ی یک محصول است .
وقتی از انواع دانه های روغنی استفاده شد می توان تفاله ی آنها را که کنجاله نام دارد برای مصارف دیگر به کار برد.

کنجاله ی سویا

سویا خود یکی از دانه های روغنی است که از همه چیز آن می توان بهره های عالی برد. کنجاله ی سویا نیز یکی از مواردی است که به دلیل خواص فراوانی که دارد می تواند مورد استفاده ی دام و طیور قرار گیرد. اگر بخش داخلی نتواند آنچه در این رابطه مورد نیاز کشور است را تأمین نماید، بایست مابقی نیاز کشور را با واردات این محصول برطرف کرده و برای تهیه آن تلاش نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *