قیمت خرید و فروش عمده سویای سبحان

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

قیمت سویا سبحان و معرفی انواع پروتئین گیاهی سویا با برند سبحان

قیمت خرید و فروش عمده سویای سبحان

آیا برای گرفتن قیمت روز سویا خوراکی دچار مشکل هستید؟ آیا میدانید از طریق کدام مرکز میتوان سویا بافت دار را با برندهای مختلف و کمترین قیمت سفارش داد و خریداری نمود؟
یکی از برند هایی که توسط این مجموعه به عنوان مرجع فروش محصولات سویا به سراسر کشور عرضه میگردد، سویا سبحان است. همانطور که میدانید سویا سبحان یکی از بهترین نمونه های سویایی است که در بازار کشور به چشم میخورد و دلیل این موضوع استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید آن میباشد.

قیمت سویا سبحان و لوبیای سویا وارداتی
برای خرید عمده سویا سبحان و دیگر برندها به راحتترین شیوه کافی است یکبار از طریق این مرکز فروش اقدام نمایید تا برای دستیابی به پایین ترین قیمتهای ممکن دیگر دچار دردسر نشوید.

انواع سویا سبحان فله از نظر رنگ کیسه

انواع سویا سبحان فله از نظر رنگ کیسه

پروتئین سویا سبحان فله بصورت کیسه ای یا پاکتی در شرکت صنعتی بهپاک تولید و عرضه میگردد.
این پروتئین گیاهی با برند سبحان دارای چندین نمونه است.
در مرحله اول باید بدانیم که رنگ کیسه های سویا سبحان سفید میباشد. ولی نکته ای که قابل توجه است این که دو رنگ نارنجی و سبز در حاشیه کیسه ها نمونه سویای تولید شده را متمایز میکند.

سویا سبحان بولر
سویا با کیسه نارنجی را اصطلاحا سویا بولر میگویند. و سویا با کیسه سبز را سویا وینگر نامگذاری میکنند.
دلیل این نامگذاری نیز تفاوت داشتن دستگاههای تولید سویا برای فآیند اکستروژن میباشد.

انواع سویا سبحان فله از نظر وزن و اندازه

انواع سویا سبحان فله از نظر وزن و اندازه

پروتئین گیاهی سبحان بصورت فله در کیسه هایی با ابعاد حدودی یک متر در نیم متر تولید و پر میشود.
وزنهای تولیدی سویا فله سبحان بصورت زیر میباشد:

  • سویا فله 8 کیلویی: این نمونه از سویا دارای بزرگترین سایز است. به همین علت به آن سویا کبابی سبحان یا سویا خورشتی نیز میگویند.
  • سویا فله 13 کیلویی: متداول ترین نمونه سویایی که در بازار کشور به چشم میخورد سویا سبحان 13 کیلویی است که دارای سایز ریز تا متوسط میباشد.
  • سویا فله 12 و 15 کیلویی: این محصول به نسبت سویا 13 کیلویی سایز و اندازه بزرگتری دارد. عمده مصرف سویا 12 کیلویی و 15 کیلویی سبحان برای صادرات به عراق و افغانستان و همچنین استفاده در صنایع غذایی مانند تولید فرآورده های پروتئینی و گوشتی است.
  • سویا فله 20 کیلویی: پروتئین سویا سبحان با وزن 20 کیلو دارای ریز ترین نمونه سویا در بین سویاهای بافت دار میباشد. به این محصول سویا چرخ کرده، سویا کنجدی و سویا پرک نیز گفته میشود.

سویا فله 8 کیلویی: این نمونه از سویا دارای بزرگترین سایز است. به همین علت به آن سویا کبابی سبحان یا سویا خورشتی نیز میگویند.

  • آرد سویا 25 و 30 کیلویی: آرد سویای سبحان در نمونه های آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال در کیسه های 25 کیلویی و 30 کیلوگرمی عرضه میشود. این محصول نیز دارای کاربرد های مختلفی است. از جمله استفاده آرد سویا را میتوان در صنایع غذایی مانند آرد نان و بیسکوئیت و استفاده در غذای آبزیان و دام های مختلف عنوان کرد.

آرد سویا 25 و 30 کیلویی

قیمت سویا سبحان فله ای

قیمت سویا سبحان فله ای

با توجه به اینکه سویا سبحان توسط یک شرکت با سهامی عام تولید میشود و نمایندگان فروش سویا سبحان در شهر های مختلف حضور دارند لذا قیمت فروش سویا سبحان در این شهر ها ممکن است کمی با هم اختلاف داشته باشند.
همچنین به علت نوسانات قیمت کنجاله سویا و دانه سویا وارداتی قیمت پروتئین سویا نیز تحت تاثیر قرار میگیرد.
بدین منظور در مقالات ارائه شده در سایت صرفا میتوان قیمت حدودی و درب کارخانه را اعلام نمود. لذا عزیزان و مشتریان گرامی برای دریافت قیمت روز سویا سبحان و دیگر برند های سویا خوراکی کافیست با واحد فروش این مجموعه تماس حاصل نمایند.
قیمت حدودی سویا سبحان فله درب کارخانه برای سفارشات عمده و تناژ حدود 4800 تومان برای هر کیلوگرم محاسبه میشود.

قیمت سویا سبحان بسته بندی

قیمت سویا سبحان بسته بندی

همانطور که قبلا عرض شد نمایندگان مختلفی از شرکت بهپاک وجود دارند که انواع سویا سبحان و سبحان طلایی را میتوان از آنها خریداری نمود.
سویا سبحان بسته بندی شده و سویا سبحان طلایی فله ای از جمله محصولاتی است که توسط شرکت به پخش در سراسر ایران عرضه میگردد.
قیمت حدودی سویا سبحان بسته بندی شده 1600 تومان میباشد.

قیمت پروتئین سویا خوراکی کیلویی و فله

قیمت پروتئین سویا خوراکی کیلویی و فله

بسیاری از مشتریان به دنبال خرید پروتئین سویا بافت دار با نامهای تجاری مختلف برای بسته بندی، فروش و حتی صادرات به کشور های مختلف هستند.
شرکت سویا بهسوی به عنوان تولید کننده و تامین کننده انواع پروتئین گیاهی سویا در ایران میتواند انواع سویا خوراکی را به شما سروران پیشنهاد نماید.
بدین منظور برای کسب تطلاعات بیشتر با مدیریت فروش مجموعه ارتباط بگیرید تا شما را در امر خرید و فروش سویا خوراکی فله و بسته بندی راهنمایی نماییم.
همچنین در نظر داشته باشید قیمت سویا خوراکی فله و کیلویی با توجه به کیفیت و نام برند سویا  و شرایط بارگیری و ارسال محصول متغیر میباشد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *