واردات دانه های روغنی سویا از هند

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

کاربرد دانه های روغنی سویا چیست؟ به چه منظور و با چه شرایطی واردات این محصول به داخل کشور انجام می شود؟ نحوه تحویل بار به مشتری چگونه خواهد بود؟
دانه های سویا به مناسبت تنوع رنگی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند که دانه زرد سویا بیشترین کاربرد را در روغن گیری دارد و به منظور تهیه روغن و تولید کنجاله سویا از این دانه خوراکی با ارزش در کارخانه ها استفاده می شود. به دلیل عدم کشت کافی این محصول در داخل واردات دانه های سویا نیز از کشورهایی مانند هند، ترکیه، آرژانتین و سایر کشورها انجام می شود. دانه های زرد سویا که دانه های روغنی نیز به شمار می روند بعد از روغن گیری به کنجاله سویا تبدیل می شوند که موارد استفاده فراوانی را نیز دارند و اغلب به عنوان پروتئین جیره طیور در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. و به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد برای پرورش جوجه های گوشتی بسیار مورد توجه می باشد. البته انواع دانه های سویا که از ارزش غذایی بالایی برخوردارند در موارد مختلفی به منظور تولید فرآورده های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و انواع این فرآورده ها به دو دسته بزرگ تقسیم می شوند:

  • محصولات تخمیری سویا
  • مححصولات غیر تخمیری سویا

که هر کدام از این محصولات نیز به نوبه خود استفاده های فراوانی در رژیم غذایی فرد دارند و در کل می توان گفت که دانه های سویا اعم از وارداتی و محصولات کشت داخلی از ارزش غذایی بالایی برخوردارند که به همین دلیل نیز اغلب با عنوان دانه همه کاره شناخته شده می باشند.

نحوه ارائه خدمات وارد کننده این محصول

خدماتی که از طریق وارد کنندگان این محصول برای مشتریان خود در نظر گرفته اند و معمولا به لحاظ اقتصادی مورد توجه خاص می باشد واردات این دانه های روغنی سویا و همچنین کنجاله سویا هندی با هزینه ای مناسب می باشد و گفتنی است که به دلیل تجربه و تخصصی که این مرکز دارد قادر به تهیه و واردات دانه های سویا مطابق با مشخصات درخواستی مشتریان عزیز می باشد.
خدمات ارائه شده توسط مرکز:

  • صدور پرفرما
  • خدمات مربوط به انتقال ارز
  • گشایش ال سی
  • حمل محصول با وسایل حمل مطمئن و با کیفیت
  • ترخیص و ارسال محصول به محل مورد نظر مشتریان

برای برخورداری از این خدمات تنها کافیست درخواست رسمی و آنالیز مورد نظر خود را به آدرس الکترونیکی مربوطه ایمیل کنید تا در حداقل زمان ممکن واردات این محصول برای شما انجام شود. لازم به ذکر است که این مرکز امکان عقد قرارداد دائمی با سایر کارخانجات در سراسر کشور را دارد.

منبع: بازار غلات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *