واردکننده و فروشنده ی کنجاله ی سویا

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

درباره ی کنجاله و انواع آن چه می دانید؟ آیا می دانید سویایی که در پخت ماکارونی استفاده می کنیم نوعی کنجاله است؟ آیا با واردکنندگان و فوشندگان کنجاله آشنایی دارید؟
سویا از مجموعه مواد غذایی است که بسیار سودمند و مفید است. چند سالی است که استفاده از آن به خوبی در بین مردم رواج پیدا کرده و حقیقتا خوشمزه و خوش خوراک نیز می باشد.
برای جا افتادن هر محصول مفید و وارد کردن آن به چرخه ی غذایی مردم نیاز به تبلیغات فراوانی است. وقتی دانشمندان برای اولین بار با خواص و ویژگی های منحصر به فرد سویا آشنا شدند، تلاش زیادی برای معرفی آن صورت گرفت. آیا فیلم جک و لوبیای سحرآمیز را دیده اید؟ سرمایه گذاران خارجی جهت معرفی سویا حتی درباره ی آن فیلم هم ساخته اند.
این فیلم که یکی از فیلم های جذاب و دیدنی و دارای داستانی با روایتگری قوی است، در نوع افسانه ای و تخیلی ساخته شده و با بردن بیننده به جهانی متفاوت که متعلق به غول هاست، او را در کشاکش داستانی مهیج قرار می دهد و در نهایت به معرفی دانه ی سویا می پردازد. با این روش و با کمک از هنر هشتم، هیچگاه سویا از ذهن بیننده پاک نخواهد شد و به صورتی غیر مستقیم، با این محصول آشنا شده و بلکه به دانستن درباره ی آن مشتاق می شود؛ زیرا از خود می پرسد سویا چیست که به خاطر آن یک فیلم زیبا سخته اند و در این حد برای آن هزینه کرده اند.

کنجاله ی سویا چیست؟

به طور کلی دانه های روغنی زیادی در طبیعت موجود است. دانه های روغنی، دانه هایی هستند که می توان روغن آنها را کشید و برای مصارف روغنی آماده نمود. شاید بسیاری از این دانه ها را بشناسید؛ کنجد، آفتابگردان، سویا، زیتون، و بیشتر محصولاتی که روغن آن ها در بازار موجودند. مثلا همه ی ما نام روغن کنجد، روغن زیتون، روغن آفتابگردان و… را شنیده ایم.
در واقع وقتی عملیات روغن کشی این دانه ها به پایان می رسد و کاملا در این مرحله استفاده می شوند، در نهایت چیزی به نام تفاله باقی می ماند که نمی توان آن ها را دور ریخت. زیرا بی نهایت مفید و دارای مواد مغذی از جمله پروتئین هستند. بنابراین آن ها را با شیوه های مختلف قابل اسفاده نموده و روانه ی بازار می کنند. به این تفاله ها در اصطلاح کنجاله می گویند که در انواع مختلف و جهت استفاده ی انسان و دام و طیور تولید و بسته بندی می شوند.

فروشندگان کنجاله ی سویا

همین سویایی که در ماکارونی اسفاده می کنیم و جایگزین خوبی برای گوشت چرخ کرده شده است، کنجاله است. کنجاله، هم در داخل کشور وجود دارد و هم انواعی از آن را وارد می کنند.
کنجاله ی سویا به شیوه های مختلف در بازار موجودند. آن دسته از کنجاله ها که در کارخانه ها بسته بندی شده و تحت برند خاصی روانه ی بازار می شوند را می توان از همه ی فروشگاه ها تهیه نمود. اما کنجاله هایی که به صورت عمده ای و کیلویی آماده ی فروش هستند را می توان از عمده فروشی ها و یا از فروشگاه هایی که آن را به صورت کیلویی هم عرضه می کنند تهیه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *