آرد سویا

آرد سویا سبحان | مرکز خرید آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال

آرد سویا چیست؟

آرد سویا چیست؟

آرد سویا (soy flour) را با نامهای تجاری دیگری نیز در بازار می شناسند.
سویا پودری، سویا آردی، سویا نرمه، پروتئین سویا آسیاب شده و آرد سویا آنزیم فعال از اسامی دیگر آرد سویا می باشند.
تمامی نمونه های آرد سویا از آسیاب یکی از فرآورده های سویا حاصل می شود.
با توجه به نوع مواد اولیه آسیاب شده نوع آرد سویایی نهایی نیز متغیر خواهد بود.

آشنایی با انواع پودر و آرد سویا

آشنایی با انواع پودر و آرد سویا

آرد سویا یکی از محصولات بدست آمده از سویا است که در صنایع مختلف غذایی، دامی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با برند های متفاوتی از جمله آرد سویا سبحان، آرد سویا گلها و … به بازار عرضه میگردد. در این مقاله قصد داریم کمی در مورد انواع آرد سویا و نحوه خرید اینترنتی عمده آن صحبت نماییم.

خرید آرد سویا سبحان فله ای

انواع آرد سویا

انواع آرد سویا

بطور کل میتوان انواع آرد سویا را بصورت زیر دسته بندی کرد:

  • آرد سویا بدون چربی
  • آرد سویا با چربی
  • آرد سویا آنزیم فعال
  • آرد سویا آنزیم غیر فعال

انواع آرد سویا

فیلم آرد سویا بدون چربی آنزیم غیر فعال

هر کدام از نمونه های آرد سویا با توجه به داشتن چربی و آنزیم فعال مراحل تولید متفاوتی دارند.
همانطور که از نام محصول پیداست آرد سویای بدون چربی مشتق محصولی است که چربی آن را گرفته باشند. آرد فاقد چربی سویا یا آرد کنجاله سویا است یا به اصطلاح خاکه سویا خوراکی است. آرد کنجاله سویا را آرد سویا آنزیم فعال نیز مینامند به دلیل اینکه هنوز فرآیندی را طی نکرده و آنزیمهای لوبیای سویا نیز در آن فعال هستند.
معمولا خاکه پروتئین سویا خوراکی به دلیل اینکه طی فرآیند تولید سویا حرارت دیده است آنزیمهای دانه سویا در محصول نهایی غیر فعال میباشد.

آرد سویا سبحان

فیلم آرد سویا بدون چربی آنزیم فعال

موارد مصرف آرد سویا

موارد مصرف آرد سویا

داشتن پروتئین بالای سویا و درصد روغن مناسب دانه سویا باعث شده تا محصولات بدست آمده از سویا دارای موارد مصرف زیادی باشد.

آرد سویا نیز یکی از فرآورده های سویا است که هم مصرف دامی دارد و هم در صنایع غذایی برای تولید محصولات متنوعی مورد استفاده کارخانجات متعددی قرار میگیرد.
از آرد سویای چربی دار که مستقیما از آسیاب دانه کامل سویا بدست می آید در تولید پایدار کننده ها و امولسی فایرهای صنایع غذایی استفاده میشود. همچنین میتوان درصد مشخصی از آرد سویا را برای پخت انواع نانهای رژیمی برای بالا بردن خواص فیزیکی و ارزش غذایی به خمیر محصول اضافه کرد.
همچنین از آرد سویا آنزیم غیر فعال نیز در پخت انواع کیک و کلوچه و تولید غذای ماهی نیز میتوان استفاده کرد.
چنانچه سوالی در مورد نحوه مصرف آرد سویا برای محصولات تولیدی خودتان دارید میتوانید با مشاورین فروش این مجموعه در تماس باشید.

تولید آرد سویا سبحان

آرد سویا آنزیم غیر فعال

شرکت تولیدی بهپاک با خرید و تهیه دانه با کیفیت و درجه یک سویا  و با به کار گیری  از تکنولوژی های تخصصی و پیشرفته مانند فلش دیسالونتایزر ودر شرایطی صد در صد  بهداشتی، اقدام به تولید و عرضه ماده اولیه بسیار مرغوب و با کیفیتی به نام وایت فلیک سویا کردهاست. این ماده اولیه با استفاده از تجهیزات مدرن و بروز شامل دستگاه اکسترودر وینگر امریکا و تکنولوژی بولر کشور سوئیس، محصولات متنوعی از جمله پروتئین سویا بافت دار در سایزها و اشکال و وزنهای مختلف، آرد سویا برشته شده و آرد سویا برشته نشده  را تولید میکند.

آرد سویا آنزیم فعال
لازم به ذکر است با توجه به دارا بودن کیفیت بینظیر و نیز ثبات داشتن  کیفیت در طول ۴۰ سال با اقبال و توجه عموم مواجه گردیده و چیزی بیش از ۵۰ درصد از سهم بازار پروتئین گیاهی سویای کشور را در اختیار دارد.
همچنین در نظر داشته باشید که روغن سویا خام دگام شده با کیفیتی مثال زدنی و لسیتین سویا و محصولات جانبی متوع دیگر از تولیدات دیگر شرکت صنعتی بهپاک می باشد.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولید شده و داشتن  شرایط و ویژگیهای مورد نیاز و مورد قبول مصرف کنندگان و مشتریان در رده های صنعتی و خانوار، ثمره به کار گرفتن مواد و تجهیزات در جه یک و با کیفیت و در کنار آن استفاده از نیروهای انسانی مجرب و دارای سابقه بالا است.
در ضمن قابل توجه است که شرکت بهپاک برای رسیدن به این اهداف، اقدام به پیاده سازی سیستم های استاندارد و مدیریت نظیر ISO9001 و  ISO22000 کرده است. بالا بردن و بهبود همیشگی کیفیت محصولات تولیدی نیز از جمله اقدامات این شرکت جهت حفظ مشتریان و مصرف کنندگان ارزشمند این شرکت تولیدی می باشد.
آرد سویا سبحان از جمله محصولاتی است که توسط شرکت بهپاک واقع در استان مازندران و شهر بهشهر تولید و عرضه میشود. آرد سویا با نام تجاری سبحان نیز دارای چندین نمونه است که با توجه به مورد استفاده مشتری معرفی میگردد.

آرد سویا سبحان
آرد سویا سبحان با بالا ترین کیفیت یکی از نمونه های آرد سویا است که در بازار کشور داراری مشتریان زیادی میباشدو این محصول در وزنهای مختلفی از جمله ۲۰ کیلویی، ۲۵ و ۳۰ کیلویی در کیسه های پروپیلن بسته بندی و پخش میگردد.

خرید اینترنتی آرد سویا

خرید اینترنتی آرد سویا

براید خرید عمده آرد سویا با قیمتی رقابتی میتوانید از طریق نماینده فروش اینترنتی سویا سبحان اقدام به سفارش محصول کنید و به راحتی و بدون دردسر محصول خود را در شهر اعلام شده تحویل بگیرید.
در نظر داشته باشید که برای خرید آرد سویا در نمونه های مختلف حتما از نوع آرد موجود در انبار کارخانه مطلع شوید و بعدا خرید آن را قطعی نمایید تا بتوانید بهترین استفاده از آرد سویا را داشته باشید.

مرکز فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال

مرکز فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال

گیاه سویا حاوی پروتئین،فیبر و ایزوفلاون های زیادی است که همگی با هم دارای خاصیت کاهش کلسترول و ضد سرطانی بالایی می باشند. با توجه به بالا رفتن اطلاعات مشتریان از ویژگی های سویا و فرآورده های سویا باعث شده استفاده از آن درغذا ها در طول چند سال گذشته افزایش پیدا کند.
همچنین به دلیل اینکه نیاز مصرف کننده و مشتری به غذا های سالم، گیاهی و با کالری پایین افزایش می یابد، استفاده از سویا و مشتقات آن به عنوان یک محصول کلیدی بیشتر می شود.
در بیشتر فرآورده های برپایه گندم، افزودن چند درصدی آرد سویا هزینه تولید محصول نهایی را افزایش می دهد، اما اگر کاربرد عملکردی پروتئین سویا، روغن سویا و آنزیمهای موجود دانه سویا در بکار بردن در فرآیند تولید فرآورده های مختلف مورد توجه باشد، افزودن آرد سویا با بهبود ارزش تغذیه ای که ایجاد می کند، اقتصادی نیزمیباشد.

فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال
اضافه کردن آرد سویا در آرد گندم نیاز به تغییرات کلی و اساسی در تکنولوژی نداشته و هیچ تغییری در هیچ یک از تجهیزات تولید و فرآیند مورد نیاز نمیباشد.
همچنین به کار بردن پروتئین گیاهی سویا یک روش ارزان برای کاهش چربی مفید، افزایش درصد و مقادیر پروتئین و  همچنین بهبود ویژگی و خصوصیتهای کلی محصولات پختنی و فرآورده های خمیری است.
اگر به دنبال خرید انواع آرد سویا با گرید های کیفیتی متفاوت هستید و به دنبال یافتن مرکز فروشی میباشید که بتواند نمونه های مختلف آرد سویا آنزیم غیر فعال و آرد سویای آنزیم فعال را به شما پیشنهاد دهد، به شما پیشنهاد میکنیم که با مدیریت فروش این مرکز در ارتباط باشید.
هر چند که مراکز فروش آرد سویا در کشور زیاد هستند ولی قطعا نمیتوانند چندین برند را همزمان برای فروش تامین نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.