خرید سویا سبحان فله بصورت تناژ

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

خرید سویا سبحان فله به چه صورتی است؟ بهترین راه برای خرید سویا سبحان فله ای چیست؟ چرا قیمت سویا فله در بازار کشور از اهمیت بالایی برخوردار است؟ برای دستیابی به بهترین سویا فله با کمترین قیمت چه راهی پیشنهاد میشود؟
امروزه سویا خوراکی در کشورمان به یکی از کالا های اساسی و ضروری تبدیل شده که بایستی در تمامی فروشگاههای مواد غذایی موجود باشد. میزان فروش سویا بافت دار در کشورمان به نسبت گذشته با افزایش همراه بوده است. در این بین نیز شرکت ها و کارخانه های تولیدی بسیاری اقدام به تولید و بسته بندی انواع سویا با برند های متفاوت نموده اند. بسیاری از آنها خودشان تولید کننده سویا خوراکی هستند و بسیاری دیگر سویا فله را خریداری مینمایند و با برند خودشان در بسته بندی های دلخواه به بازار عرضه مینمایند.

خرید سویا سبحان فله

قیمت سویا فله

قیمت سویا فله ای به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت روز ارز، قیمت روز دانه سویا و کنجاله سویا، قیمت روز پاکت و گونی مخصوص و همچنین هزینه های تولید از عواملی هستند که تاثیر مستقیم بر روی قیمت سویا فله در کشورمان دارند. چه بسا بسیاری از کارخانه های سویا هستند که با توجه به بالا بودن این هزینه ها، تولید سویا خوراکی را کاهش داده اند و از فروش سویا بصورت فله خودداری میکنند و صرفا به مقداری تولید میکنند که برای فروش سویا بسته بندی خودشان کافی باشد. زیرا سویا فله عملا برایشان سودی نخواهد داشت.

عمده مشتریان سویا فله در بازار داخلی ایران به سه دسته تقسیم میشوند:

  1. شرکت های بسته بندی سویا و خشکبار
  2. شرکت های تولیدی فرآورده های گوشتی و پروتئینی
  3. عمده فروشان و بنکداران مواد غذایی

بسیاری از مشتریان خارجی نیز به دنبال خرید سویا فله در پاکت های مختلف و وزنهای گوناگون هستند. کشور های افغانستان، پاکستان و عراق همیشه در پی خرید بهترین نمونه های سویا خوراکی از ایران میباشند. سویا سبحان یکی از برند های شناخته شده در این کشور ها محسوب میشود زیرا بصورت مستمر توسط تاجران این کشور ها خریداری میشود.

خرید سویا سبحان فله

سویا سبحان یکی از محصولات تولیدی شرکت بهپاک است. در تهیه این نمونه سویا خوراکی از بهترین دانه سویا، کنجاله سویا و بلغور سویا استفاده میشود. تولید سویا سبحان توسط بهترین و مجهز ترین دستگاههای اکسترودر سویا در کارخانه سویا بهپاک صورت میگیرد.

تمامی این موضوعات باعث شده که بیشتر مشتریان به دنبال خرید سویا فله ای با برند سبحان باشند. هرچند برند هایی مانند آوین و توتک نیز توسط شرکت بهپاک تولید میشوند.

سویا سبحان

در حال حاضر پروتئین سویا سبحان برای فروش فله ای در کیسه های 8کیلویی، 12کیلویی، 13کیلویی، 15کیلویی و 20کیلویی تولید میشود. هرکدام از این پاکت ها در سایز های مختلفی از نظر اندازه ریز و درشتی عرضه میشوند.

برای خرید سویا فله ای در تناژ های مختلف روشهای مختلفی وجود دارد که این مجموعه این پیشنهاد را میدهد که از نماینده فروش اینترنتی انواع سویا فله را بخواهید.

برای دریافت قیمت روز سویا سبحان و دیگر برند ها کافی است با مدیریت فروش این مرکز در ارتباط باشید تا شما را بطور کامل در زمینه خرید و فروش سویا خوراکی راهنمایی نماید.

اگر قصد فروش سویا سبحان را در شهر خود دارید و به دنبال خرید آن با آسان ترین روش و پایین ترین قیمت هستید حتما با ما در تماس باشید. شما نیز میتوانید در زمینه فروش محصولات سویا به یکی از فعالان خوب در کشور تبدیل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *