قیمت فروش سویا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید:

مطالب مرتبط

درخواست مشاوره
برای ارتباط با واحد فروش از طریق دکمه زیر اقدام نمایید

سویا خوراکی به عنوان یکی از بهترین منابع پروتئین گیاهی به حساب می آید. منظور از سویا خوراکی در کشورمان همان سویای بافت دار شده است که توسط کارخانه های تولید سویا عرضه میشوند. هرچند که در کشورهای جنوب شرقی آسیا از دانه سویا محصولات متنوعی تولید میشود ولی در کشورمان تعداد محدودی از این محصولات را میتوان خریداری کرد و به عنوان سویا خوراکی مصرف نمود.

سویا خوراکی

پروتئین سویا خوراکی توسط کارخانه های تولید پروتئین سویا در شهر های مختلف تولید و عرضه میشود. دانه سویا پس از روغنگیری در کارخانه های روغنکشی، تبدیل به کنجاله سویا و بلغور سویا میشود. یکی از خریداران همیشگی کنجاله سویا و بلغور سویا در ایران کارخانه های تولید پروتئین سویا هستند. البته ناگفته نماند که کنجاله سویا دامی و انسانی تفاوت بسیار زیادی دارند و اگر کارخانه ای برای تولید سویا از کنجاله سویای دامی استفاده کند، رنگ محصولش بسیار تیره میشود و محصول نهایی دارای بوی نامطبوع و غیر طبیعی میگردد.

قیمت سویا خوراکی

قیمت سویا خوراکی در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانطور که میدانید دانه سویا در کشورمان نیز کشت میشود ولی تمام موجودی دانه سویای داخلی شاید 10 درصد نیاز کشور را پاسخگو باشد. پس میتوان گفت 90 درصد دانه سویا و کنجاله سویا در ایران بصورت وارداتی از کشورهای مختلف میباشد. پس یکی از مهمترین دلایل مرتبط با قیمت پروتئین سویا خوراکی، قیمت روز لوبیای سویا و کنجاله سویای وارداتی به کشورمان میباشد. همچنین موضوع مرتبط با قیمت دانه سویا و کنجاله آن قیمت ارز در ایران است. هرچند که دولت در این زمینه بعضی از وارد کننده های دانه سویا را حمایت میکند ولی قیمت ارز تاثیر مستقیم بر روی این محصول وارداتی میگذارد.

کنجاله سویا خوراکی

کارخانه های تولید پروتئین سویا ناچار به خرید کنجاله و بلغور سویا میباشند. همچنین برای بسته بندی محصولاتشان باید کیسه ها و سلفون های مخصوص سویا نیز خریداری نمایند. پس علت تاثیر گذار بعدی بر روی قیمت سویا خوراکی، قیمت گونی، کیسه و نایلونهای بسته بندی است.

خرید و فروش پروتئین سویا خوراکی

بهترین روش خرید پروتئین سویا چیست؟ از چه طریقی میتوان بهترین سویا را با کمترین قیمت خریداری نمود؟ مراکز فروش سویا بافت دار کدامند؟

از عمده ترین خریداران سویا خوراکی میتوان شرکت های بسته بندی خشکبار و غلات، عمده فروشان مواد غذایی و کارخانه های تولید فرآورده های گوشتی نام برد. امروزه پروتئین سویا با نامها و برند های متفاوتی در بازار کشور عرضه میشوند. برای خرید سویا فله خوراکی باید از طریق مرکز فروشی اقدام کرد که بتواند انواع سویا را با برند های مختلف و بهترین کیفیت تامین نماید. این مرکز فروش به عنوان مرجع خرید و فروش محصولات سویا، انواع پروتئین سویا را بصورت فله ای و بسته بندی برای تمامی مصارف خانوار و صنعتی در سفارشات عمده و تناژ با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان میگذارد. برای ثبت سفارش خود جهت خرید سویا و همچنین راهنمایی برای انتخاب سویای مصرفی خود میتوانید از طریق راههای ارتباطی با مدیریت فروش مجموعه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *