در این نوشته می خوانید
خرید آرد سویا آنزیم فعال و غیر فعال | قیمت 1 کیلو و مشخصات و کاربرد

خرید آرد سویا آنزیم فعال و غیر فعال | قیمت 1 کیلو و مشخصات و کاربرد

آرد سویا (soy flour) در کیسه های 25 کیلوگرمی را با نامهای تجاری دیگری نیز در بازار می شناسند.
سویا پودری، سویا آردی، سویا نرمه، پروتئین سویا آسیاب شده و آرد سویا آنزیم فعال از اسامی دیگر آرد سویا می باشند.

یکی از محصولاتی که مورد توجه بسیاری از مراکز تولیدی مختلف در صنایع غذایی می باشد، آرد سویا است. نمونه های متنوعی از این محصول در بازار موجود می باشد. آرد سویای بدون چربی که توسط این مرکز به فروش میرسد، نمونه ای است که پروتئینهای آن دناتوره شده و دارای بیشترین مقدار پروتئین و جذب آب در بین نمونه های آرد سویا است.
از این محصول میتوان برای بهبود بافت و خواص تغذیه ای در پخت و تولید انواع کیک، بیسکوئیت و کلوچه استفاده کرد که برای این منظور باید درصد مشخصی آرد سویا به خمیر اولیه محصول افزوده شود.
لازم به ذکر است از آرد سویا میتوان در تولید غذای ماهی و کیک زنبور عسل نیز استفاده کرد. یکی از بهترین گزینه های غنی سازی آرد نانوایی های کشور نیز آرد سویا است که متاسفانه بنا بر دلایلی این عمل بصورت فراگیر انجام نشده است و خرید آن برای این منظور توسط تعداد معدودی از نانوایی ها صورت میگیرد.

خرید بهترین آرد سویا

آرد سویا چیست؟

آرد سویا چیست؟

آرد سویا (soy flour) را با نامهای تجاری دیگری نیز در بازار می شناسند.
سویا پودری، سویا آردی، سویا نرمه، پروتئین سویا آسیاب شده و آرد سویا آنزیم فعال از اسامی دیگر آرد سویا می باشند.
تمامی نمونه های آرد سویا از آسیاب یکی از فرآورده های سویا حاصل می شود.
با توجه به نوع مواد اولیه آسیاب شده نوع آرد سویایی نهایی نیز متغیر خواهد بود.

فواید باور نکردنی آرد سویا

آرد سویا یکی از  منابع سرشار از انواع مواد مغذی و ویتامین‌های مختلف است.
مصرف و استفاده از این محصول می‌تواند کمبودهای بدن را بهبود دهد و برطرف نماید.
دانه های سویا غنی از ویتامین های گروه B و مقادیر بالایی از ویتامین های C، D، E و K است.
همچنین به دلیل داشتن درصد پروتئین بی نظیر، در برخی کشور‌های فقیر به‌عنوان جایگزین گوشت قرمز و سفید مصرف می‌گردد.

لازم به ذکر است سویا به دلیل داشتن قند و نشاسته کم و بسیار پایین، برای افراد دیابتی  بسیار مفید است و می‌تواند میزان چربی بد بدن را کاهش دهد.
این ماده‌ی عالی و مغذی خطر ابتلا به بیماری های قلبی را نیز کاهش داده و درمان سرطان را سرعت می‌بخشد.
مصرف انواع سویا می‌تواند در مواقع ضروری به کمک شما بیاید و تب را قطع کند و اگر کودکان علاقه‌ای به خوردن غذا ندارند، می‌تواند اشتها‌ی آن‌ها را تحریک کند.

به همین دلیل می‌تواند جایگزین بسیاری از دارو‌ها و قرص‌های شیمیایی برای برطرف کردن کمبودها باشد.
آرد سویا نیز یک منابع شناخته شده در دنیا است که سرشار از پتاسیم است و به بهبود درمان سرطان کمک می‌کند.
همچنین یک منبع سرشار از سدیم نیز است.
بسیاری از شرکت های تولید کننده مواد غذایی و تولید کنندگان مواد آردی این محصول را در بسته بندی های 200 گرمی و 500 گرمی به بازار کشور برای مصارف گوناگون و متعدد عرضه می نمایند.
از این محصول در پخت انواع غذاها استفاده می‌شود. می توان گفت آرد سویا کم چرب بیشترین استفاده و تقاضا را در بازار دارد. این محصول به ندرت به دلایل اقتصادی از دانه های سویا درست می شود.
در فرایند تولید آرد سویا به خوبی از کنجاله و پروتئین سویا انسانی بهره می گیرند.
علاوه بر این در نمونه های آرد سویا بدون چربی  به دلیل حداقل محتوای اسیدهای چرب در ترکیب محصول، برای مدت زمان طولانی تری می توان از آن نگهداری کرد.
در بسیاری از کشورها سویا یکی از محصولات اصلی کشاورزی است و این اتفاقی نیست.
به لطف غنی بودن این محصول کشاورزی می توان بازدهی نسبتاً بالایی از سویا داشت.
و با توجه به موقعیت پیش رو این نماینده حبوبات در بخش غذا، تولیدکنندگان زیادی از فروش محصولات سویا درآمد بالایی دریافت می کنند.
به هر حال از آرد سویا مدت ها است که یاد گرفته اند که از جمله محصولات غذایی اصلی مانند فراورده های گوشتی، انواع خمیرها و نان های غنی شده و مغذی، پنیرها، کره  و انواع لبنیات تهیه می کنند.
اگر بخواهیم در مورد خواص تغذیه ای سویا صحبت کنیم، از این لحاظ، عملاً هیچ رقیبی ندارد.

آرد سویا یک محصول غذایی با ارزش است که از کنجاله یا دانه درست می شود. در مقایسه با انواع دیگر محصولات سویا، محتوای غذایی بالایی از مواد معدنی و پروتئین دارد.
تولید آرد سویا تفاوتهایی با تولید محصولات غلات مانند ذرت، برنج و چاودار دارد. این دانه ها چربی زیادی دارند و برای پردازش به آماده سازی قبلی نیاز دارند.

به طور كلی پذیرفته شده است كه آرد سویا محصولی است كه از یكی از اعضای خانواده حبوبات بدست می آید، اما این طور نیست.
علاوه بر دانه های سویای خرد شده ، کنجاله و کیک به آرد اضافه می شود. کشورهای منطقه شرق آسیا با بیشترین مصرف سویا و غذاهای آن متمایز می شوند.

آشنایی با انواع پودر و آرد سویا

آشنایی با انواع پودر و آرد سویا

آرد سویا یکی از محصولات بدست آمده از دانه سویا و کنجاله سویا است که در صنایع مختلف غذایی، دامی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با برند های متفاوتی از جمله آرد سویا سبحان، آرد سویا گلها و … به بازار عرضه میگردد. در این پست قصد داریم کمی در مورد انواع آرد سویا و نحوه خرید عمده آن صحبت نماییم.

خرید آرد سویا سبحان فله ای

انواع آرد سویا

انواع آرد سویا

بطور کل میتوان انواع آرد سویا را بصورت زیر دسته بندی کرد:

  • آرد سویا بدون چربی
  • آرد سویا پر چرب
  • آرد سویا آنزیم فعال
  • آرد سویا آنزیم غیر فعال

انواع آرد سویا

آرد سویا بدون چربی آنزیم غیر فعال

هر کدام از نمونه های آرد سویا با توجه به داشتن چربی و آنزیم فعال مراحل تولید متفاوتی دارند.
همانطور که از نام محصول پیداست آرد سویای بدون چربی مشتق محصولی است که چربی آن را گرفته باشند. آرد فاقد چربی سویا یا آرد کنجاله سویا است یا به اصطلاح خاکه سویا خوراکی است. آرد کنجاله سویا را آرد سویا آنزیم فعال نیز مینامند به دلیل اینکه هنوز فرآیندی را طی نکرده و آنزیمهای لوبیای سویا نیز در آن فعال هستند.
معمولا خاکه پروتئین سویا خوراکی به دلیل اینکه طی فرآیند تولید سویا حرارت دیده است آنزیمهای دانه سویا در محصول نهایی غیر فعال میباشد.

آرد سویا سبحان

آرد سویا بدون چربی آنزیم فعال

موارد مصرف و کاربرد آرد سویا

موارد مصرف آرد سویا

داشتن پروتئین بالای سویا و درصد روغن مناسب دانه سویا باعث شده تا محصولات بدست آمده از سویا دارای موارد مصرف زیادی باشد.

آرد سویا نیز یکی از فرآورده های سویا است که هم مصرف دامی دارد و هم در صنایع غذایی برای تولید محصولات متنوعی مورد استفاده کارخانجات متعددی قرار میگیرد.

از آرد سویای چربی دار که مستقیما از آسیاب دانه کامل سویا بدست می آید در تولید پایدار کننده ها و امولسی فایرهای صنایع غذایی استفاده میشود. همچنین میتوان درصد مشخصی از آرد سویا را برای پخت انواع نانهای رژیمی برای بالا بردن خواص فیزیکی و ارزش غذایی به خمیر محصول اضافه کرد.
همچنین از آرد سویا آنزیم غیر فعال نیز در پخت انواع کیک و کلوچه و تولید غذای ماهی نیز میتوان استفاده کرد.
چنانچه سوالی در مورد نحوه مصرف آرد سویا برای محصولات تولیدی خودتان دارید میتوانید با مشاورین فروش این مجموعه در تماس باشید.

تولید آرد سویا سبحان

آرد سویا آنزیم غیر فعال

شرکت تولیدی بهپاک با خرید و تهیه دانه با کیفیت و درجه یک سویا  و با به کار گیری  از تکنولوژی های تخصصی و پیشرفته مانند فلش دیسالونتایزر ودر شرایطی صد در صد  بهداشتی، اقدام به تولید و عرضه ماده اولیه بسیار مرغوب و با کیفیتی به نام وایت فلیک سویا کردهاست. این ماده اولیه با استفاده از تجهیزات مدرن و بروز شامل دستگاه اکسترودر وینگر امریکا و تکنولوژی بولر کشور سوئیس، محصولات متنوعی از جمله پروتئین سویا بافت دار در سایزها و اشکال و وزنهای مختلف، آرد سویا برشته شده و آرد سویا برشته نشده  را تولید میکند.

آرد سویا آنزیم فعال
لازم به ذکر است با توجه به دارا بودن کیفیت بینظیر و نیز ثبات داشتن  کیفیت در طول 40 سال با اقبال و توجه عموم مواجه گردیده و چیزی بیش از 50 درصد از سهم بازار پروتئین گیاهی سویای کشور را در اختیار دارد.
همچنین در نظر داشته باشید که روغن سویا خام دگام شده با کیفیتی مثال زدنی و لسیتین سویا و محصولات جانبی متوع دیگر از تولیدات دیگر شرکت صنعتی بهپاک می باشد.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولید شده و داشتن  شرایط و ویژگیهای مورد نیاز و مورد قبول مصرف کنندگان و مشتریان در رده های صنعتی و خانوار، ثمره به کار گرفتن مواد و تجهیزات در جه یک و با کیفیت و در کنار آن استفاده از نیروهای انسانی مجرب و دارای سابقه بالا است.

در ضمن قابل توجه است که شرکت بهپاک برای رسیدن به این اهداف، اقدام به پیاده سازی سیستم های استاندارد و مدیریت نظیر ISO9001 و  ISO22000 کرده است. بالا بردن و بهبود همیشگی کیفیت محصولات تولیدی نیز از جمله اقدامات این شرکت جهت حفظ مشتریان و مصرف کنندگان ارزشمند این شرکت تولیدی می باشد.
آرد سویا سبحان از جمله محصولاتی است که توسط شرکت بهپاک واقع در استان مازندران و شهر بهشهر تولید و عرضه میشود. آرد سویا با نام تجاری سبحان نیز دارای چندین نمونه است که با توجه به مورد استفاده مشتری معرفی میگردد.

آرد سویا سبحان
آرد سویا سبحان با بالا ترین کیفیت یکی از نمونه های آرد سویا است که در بازار کشور داراری مشتریان زیادی میباشدو این محصول در وزنهای مختلفی از جمله 20 کیلویی، 25 و 30 کیلویی در کیسه های پروپیلن بسته بندی و پخش میگردد.

خرید عمده آرد سویا

خرید عمده آرد سویا

خرید عمده آرد سویا

مرکز خرید عمده آرد سویا در ایران کجاست؟ از کدام مرکز فروش سویا میتوان خرید آرد سویا ر ا به صورت عمده انجام داد؟ برای خرید آرد سویا با بهترین کیفیت کدام مرکز فروش در ایران پیشنهاد میشود؟
آرد سویا از جمله محصولات سویا است که در صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد. از این محصول در تولید فرآورده های پروتئینی از جمله سوسیس، کالباس و همبرگر و همچنین در کارخانه های تولید کیک، کلوچه و بیسکوئیت که میخواهند محصولات تولیدیشان دارای مقادیری پروتئین باشد استفاده میشود.

همچنین از آرد سویای آنزیم غیر فعال در تولید غذای ماهی و کیک زنبور عسل و غذای طیور نیز میتوان استفاده کرد. لازم به ذکر است آرد آنزیم غیر فعالی که توسط این مجموعه تولید و عرضه میشود دارای بار میکروبی بسیار پایینی است. و به دلیل غیر فعال بودن آنزیم های مضر سویا باعث میشود تا نتیجه بهتری در امر تغذیه ماهی، زنبور و سایر طیور کسب شود.
برای خرید آرد عمده سویا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به صورت عمده میتوانید از طریق ارتباط با مدیریت فروش این مجموعه اقدام به ثبت سفارش نمایید.

خرید اینترنتی آرد سویا

خرید اینترنتی آرد سویا

براید خرید عمده آرد سویا با قیمتی رقابتی میتوانید از طریق نماینده فروش اینترنتی سویا سبحان اقدام به سفارش محصول کنید و به راحتی و بدون دردسر محصول خود را در شهر اعلام شده تحویل بگیرید.
در نظر داشته باشید که برای خرید آرد سویا در نمونه های مختلف حتما از نوع آرد موجود در انبار کارخانه مطلع شوید و بعدا خرید آن را قطعی نمایید تا بتوانید بهترین استفاده از آرد سویا را داشته باشید.

فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال

مرکز فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال

گیاه سویا حاوی پروتئین،فیبر و ایزوفلاون های زیادی است که همگی با هم دارای خاصیت کاهش کلسترول و ضد سرطانی بالایی می باشند. با توجه به بالا رفتن اطلاعات مشتریان از ویژگی های سویا و فرآورده های سویا باعث شده استفاده از آن درغذا ها در طول چند سال گذشته افزایش پیدا کند.
همچنین به دلیل اینکه نیاز مصرف کننده و مشتری به غذا های سالم، گیاهی و با کالری پایین افزایش می یابد، استفاده از سویا و مشتقات آن به عنوان یک محصول کلیدی بیشتر می شود.
در بیشتر فرآورده های برپایه گندم، افزودن چند درصدی آرد سویا هزینه تولید محصول نهایی را افزایش می دهد، اما اگر کاربرد عملکردی پروتئین سویا، روغن سویا و آنزیمهای موجود دانه سویا در بکار بردن در فرآیند تولید فرآورده های مختلف مورد توجه باشد، افزودن آرد سویا با بهبود ارزش تغذیه ای که ایجاد می کند، اقتصادی نیزمیباشد.

فروش آرد سویا آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال
اضافه کردن آرد سویا در آرد گندم نیاز به تغییرات کلی و اساسی در تکنولوژی نداشته و هیچ تغییری در هیچ یک از تجهیزات تولید و فرآیند مورد نیاز نمیباشد.
همچنین به کار بردن پروتئین گیاهی سویا یک روش ارزان برای کاهش چربی مفید، افزایش درصد و مقادیر پروتئین و  همچنین بهبود ویژگی و خصوصیتهای کلی محصولات پختنی و فرآورده های خمیری است.
اگر به دنبال خرید عمده آرد سویا با گرید های کیفیتی متفاوت هستید و به دنبال یافتن مرکز فروشی میباشید که بتواند نمونه های مختلف آرد سویا آنزیم غیر فعال و آرد سویای آنزیم فعال را به شما پیشنهاد دهد، به شما پیشنهاد میکنیم که با مدیریت فروش این مرکز در ارتباط باشید.

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من