کارخانه سویا سبحان

کارخانه تولید سویا سبحان

کارخانه و شرکت پروتئین سویا سبحان

آیا به دنبال پیدا کردن کارخانه تولید سویا سبحان در کشور برای خرید ارزانتر این محصول هستید؟ آیا قصد صادرات سویا سبحان را به کشور های دیگر دارید؟ همانطور که میدانید یکی از برند های نام آشنا در زمینه تولید سویا خوراکی سبحان می باشد که توسط بزرگترین کارخانه تولید سویای ایران به نام بهپاک به بازار کشور عرضه میشود.

کارخانه تولید سویا سبحان

برای خرید این محصول با کیفیت و معروف جهت پخش و توزیع آن در شهر خود میتوانید از طریق این محموعه اقدام به ثبت سفارش نمایید و آن را به راحت ترین شیوه ممکن با کمترین هزینه دریافت کنید.

کارخانه و شرکت تولیدی سویا سبحان

شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) در سال ۱۳۴۷ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید.
این شرکت در اداره ثبت شرکتهای شهرستان بهشهر به ثبت رسیده و بر اساس تصمیم مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ ۱۳۴۷/۱۲/۱۸ مرکز اصلی شرکت به تهران منتقل شد.
همچنین تحت شماره ۱۳۱۹۰ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.
لازم به ذکر است شرکت بهپاک در تاریخ ۱۳۷۳/۱۲/۲۱ به شرکت سهامی عام تبدیل گردید.
از تاریخ ۱۳۷۴/۳/۲۱ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است و در تاریخ ۱۳۹۲/۰۷/۲۱ با شماره ۱۱۱۸۴ در فهرست شرکت های ثبت شده در سازمان بورس درج گردید.
نماد این شرکت در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۲۵ در بازار توافقی فرابورس گشایش و مورد معامله قرار گرفت.
با توجه به روند مثبت فعالیت این شرکت در بازار فرابورس ایران، پیرو نامه شماره ۹۵/۲/۵۷۶۹۰ مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ فرابورس ایران، عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ انجام و از تاریخ مذکور تا کنون معاملات سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس ایران انجام می گیرد.
سرمایه شرکت صنعتی بهپاک در زمان تاسیس مبلغ ۲۱۲۵۰۰۰۰۰ ریال (شامل تعداد ۴۲۵۰ سهم، به ارزش اسمی هر سهم ۵۰۰۰۰ ریال) بوده که طی ۹ مرحله به مبلغ ۳۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال (شامل تعداد ۳۲۰،۰۰۰،۰۰۰ سهم به ارزش اسمی هر سهم ۱۰۰۰ ریال) افزایش یافته است.
همچنین به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ و در اجرای بهره برداری از معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت های پذیرفته شده در بورس، سرمایه شرکت از مبلغ فوق به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال منقسم به ۵۰۰ میلیون سهم ۱۰۰۰ ریالی افزایش یافته است.
همچنین ذکر این نکته ضروری است که موضوع فعالیت شرکت بهپاک عبارت است از تاسیس و بهره برداری از کارخانجات پنبه پاک کنی، روغنکشی و پروتئین گیاهی سویا و کارخانجات دیگر و همچنین کارهای تولیدی، بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هرگونه عملیات و معاملاتی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با موضوع فعالیت شرکت تعریف میشود.

محصولاتی که هم اکنون در شرکت بهپاک تولید و عرضه میشود یه قرار زیر میباشد:

 • انواع روغن خام شامل روغن سویا، روغن کلزا و روغن پنبه دانه
 • انواع کنجاله دانه های روغنی
 • پروتئین گیاهی و آرد سویا
 • پروتئین سویا صنعتی
 • پروتئین سویا خوراکی و بسته بندی شده
 • لسیتین سویا

شرکت تولید کننده سویا سبحان طلایی

شرکت و کارخانه تولید پروتئین گیاهی سویا بهپاک انواع سویا خوراکی را با نامهای تجاری متعددی تولید و به بازار کشور عرضه مینماید.

شرکت تولید کننده سویا سبحان طلایی
برند های اختصاصی سویا که توسط این این کارخانه تولید میشود به شرح زیر است:

 1. سویا سبحان
 2. سویا سبحان طلایی
 3. سویا بهپاک
 4. سویا آوین
 5. سویا توتک

لازم به ذکر است این نمونه از سویا در مدلهای صنعتی و خانوار بصورت سلفون و پاکتی در وزنهای مخالف بسته بندی و آماده پخش و توزیع مشوند.

ترکیبات موجود در سویا سبحان

با توجه به اینکه مصرف سویا در صنعت و خانوار به نسبت گذشته بیشتر شده است لذا این امر ضروری بوده که مشتریان گرامی اطلاعاتی در خصوص ترکیبات موجود در سویا خوراکی نیز داشته باشند.
بدین منظور آنالیز سویا خوراکی سبحان به شرح زیر میباشد:
در هر ۱۰۰ گرم سویا خشک خوراکی مقادیر زیر موجود است.

انرژی                                              ۷/۳۳۵ کالری

پروتئین                                              ۵۲ گرم

قند                                                        ۰

چربی                                               ۳/۱ گرم

کربوهیدرات                                          ۲۹ گرم

انواع پروتئین سویا

پروتئین گیاهی سویا از جمله محصولاتیست که از تنوع بالایی برخوردار بوده است. با توجه به اینکه لوبیای سویا گیاهی سحرآمیز بوده و میتوان از آن محصولات متنوعی تولید کرد، قابل توجه است که شناخت محصولات و فرآورده های سویا نیز ضروری میباشد.

انواع پروتئین سویا
در این مقاله قصد داریم محصولاتی را معرفی نماییم که در کارخانه های تولیدی سویا در ایران عرضه میشوند.

 • آرد سویا
 • پروتئین سویا پاکتی
 • پروتئین سویا بسته بندی شده

آرد سویا

آرد سویا با توجه به نمونه های مختلف آن به گروههای چربی دار، بدون چربی، آنزیم فعال و آنزیم غیر فعال تقسیم بندی میشود.

 • آرد سویا چربی دار: همانطور که از اسمش پیداست دارای چربی طبیعی سویا میباشد. طبیعتا این نمونه محصول از آسیاب دانه خام سویا بدست می آید.
 • آرد سویا بدون چربی: این محصول نیز نمونه ای از آرد سویایی اطلاق میشود که درصد چربی آن کمتر از ۳ درصد است. میتوان از آسیاب کنجاله سویا یا سویا بافت دار این محصول را تولید کرد.
 • آرد سویا آنزیم فعال: به آرد سویایی آنزیم فعال میگویند که در مراحل تولید و فرآیند محصول حرارتی وجود نداشته باشد. لذا این محصول میتواند پرچرب باشد که از آسیاب لوبیای خام سویا بوده و هم بدون چربی باشد که از آسیاب بلغور یا فلیک سویا بدست می آید.
 • آرد سویا آنزیم غیر فعال: چنانچه در امر تولید و فرآیند آرد سویا از حرارت استفاده شود موجب غیر فعال شدن آنزیمهای موجود سویا خواهد شد. پس این محصول یا آرد سویای چربی داریست که در مرحله آخر حرارت میبیند یا اینکه خاکه سویا بافت دار شده است که از فیلترهای خروجی  و الکهای نهایی کارخانه بدست می آید.

آرد سویا

پروتئین گیاهی سویا خوراکی

کنجاله سویا پس از بازدید توسط کادر فنی و واحد کنترل کیفیت با تایید ناظر مربوطه وارد قسمت ورودی کارخانه و دستگاهها میشود.
از آنجا پس از بوجاری و تمیز کردن مجدد وارد دستگاههای آسیاب شده و بصورت آرد به دیگهای بخار هدایت میشود.
خمیری که طی این مراحل بدست می آید به دستگاه اکسترودر سویا خوراکی کمنتقل داده شده و در قسمت انتهایی اکترودر چاقو میخورد و ذرات کوچک بصورت بریده بریده شده تبدیل میشود.
پس از طی کردن مراحل خشک کن و الک سایز های مختلفی از سویا خوراکی حاصل میشود.
در این مرحله پروتئین سویا به دو گروه بسته بندی و فله تقسیم میشود.
منظور از بسته بندی سویا وزنهایی بین ۱۰۰ گرم الی ۱۰۰۰ گرم میباشد.
همینطور منظور از سویا فله ای وزنهایی بین ۸ کیلوگرم تا ۲۰ کیلوگرم است.

پروتئین گیاهی سویا خوراکی درشت دانه
همچنین کوچکترین نمونه تولیدی از نظر اندازه ذرات که از الک اول بدست می آید خاکه سویا یا همان آرد سویا بدون چربی آنزیم غیر فعال است که در کیسه های ۲۵ کیلویی الی ۳۰ کیلویی تولید میشود.
لازم به ذکر است کیسه ها و پاکتهایی که برای بسته بندی سویا فله استفاده میشود نمونه پروپیلن بوده و سلفونهای سویا بسته بندی نیز معمولا متالایز میباشد.

پروتئین گیاهی سویا خوراکی

قیمت انواع سویا ماکارونی فله و بسته بندی

بسیاری از خریداران برای اطلاع از قیمت روز سویا خوراکی دچار مشکلاتی هستند. بهترین راه اطلاع از قیمت سویا و نحوه خرید عمده سویا فله ارتباط با مدیریت فروش مجموعه از طریق راههای ارتباطی ممکن میباشد.
با این وجود در زیر لیست قیمتی قرار دادیم که قیمت تحویلی سویا فله را در بعضی از شهر ها نشان میدهد.
تاریخ بروز رسانی: ۹۸۰۹۱۰

قیمت عمده سویا خوراکی فله سبحان ۱۳ کیلویی

سویا فله سبحان ۱۳ کیلویی در بازار کشور از جایگاه ویژ های برخوردار میباشد. در بسیاری از شهر های کشور ملاک قیمت گذاری سویا قیمت روز سویا سبحان ۱۳ کیلویی است.
طبیعی است که با توجه به نرخ روز سویا و اضافه شدن مبالغی مانند هزینه حمل و نقل و کارگر، قیمت نهایی محصول در شهر های مختلف نیز متغیر باشد.
خریدارانی که قصد خرید عمده و تناژ سویا سبحان و دیگر نمونه های سویا خوراکی را دارند میتوانند از طریق این مجموعه اقدام به ثبت سفارش نمایند.

قیمت عمده سویا خوراکی فله سبحان 13 کیلویی

مرکز خرید عمده سویا سبحان در ایران

آیا مرکز خرید عمده ای را در کشور سراغ دارید که بتوان علاوه بر دادن کالایی با کیفیت به شما خریداران قیمتی منصافانه نیز داشته باشد؟
همچنین بتوانید هر نمونه ای از سویا خوراکی را از طریق آن خریداری نمایید.
مشاوران فروش در زمینه خریداری سویا و محصولات سویا نکاتی را به شما عزیزان گوشزد میکنند که شاید کمتر فروشنده حتی به فکر گفتن آنها باشد.
پس به راحتی میتوانید انواع سویا مانند سویا سبحان را به راحتی خریداری کنید و از قیمت نمونه های دیگر سویا نیز مطلع شوید.

مرکز خرید عمده سویا سبحان در ایران

قیمت فروش سویا سبحان ۲۵۰ گرمی و ۱۳ کیلوگرمی

پرفروش ترین نمونه های سویای موجود در بازار و فروشگاههای موادغذایی ایران سویا بسته بندی شده سبحان و سبحان طلایی و سویا فله سبحان کیسه ای در وزن ۱۳ کیلوگرم میباشد.

قیمت فروش سویا سبحان 250 گرمی و 13 کیلوگرمی
کیفیت سویا سبحان باعث شده تا نام این سویا نه تنها در ایران بلکه در کشور های دیگری مانند عراق، افغانستان، پاکستان و گرجستان و … نیز دارای آوازه خوبی باشد.
قیمت فروش سویا خوراکی سبحان بصورت کیلویی و بسته بندی را میتوان به راحتی از مدیریت فروش این مجموعه جویا شد.
با توجه به حجم بالای سفارشات از اقصی نقاط کشور از شما خریداران خواستاریم تا در این مورد کمی صبوری بیشتری داشته باشند تا بتوانیم خدمات خوب و درخوری به شما سروران و دوستان همیشگی ارائه نماییم.

همچنین میتوانیند از طریق پر کردن فرم زیر و دادن اطلاعات خودتان برای ثبت سفارش اقدام نمایید. کارشناسان فروش مجموعه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.